با شوینده صورت ویتامین سی می توانید دندان هایی براق و تیز داشته باشید

بافت ژل شوینده صورت ویتامین سی لکه های تحریک شده را تسکین می دهد و پوست را با درخشش مخملی می بخشد.

پاک کننده های صورت می توانند سطوح مختلفی از کف، از حباب ملایم تا کف کامل را ارائه دهند.

این مقاله به نکاتی اشاره می کند که هنگام سرمایه گذاری روی پاک کننده صورت یا شستشوی صورت متناسب با نوع پوست شما باید به آن توجه کنید.

و در حالی که ممکن است از کلمات شستشوی صورت و پاک کننده صورت مترادف استفاده کنید، خانم ها توجه داشته باشید که آنها یکسان نیستند.

مطمئنم، در آن روز من هم بودم. و برای اینکه شما را از غار فراموشی خارج کنیم و وارد دنیای TLC پوست کنیم، ما با تمام اطلاعات در مورد انواع پوست، شوینده های صورت و پاک کننده ها اینجا هستیم.

پس به اینجا بچسبید، زیرا پوست بهتری در انتظار شماست.

شوینده

در آن زمان، زمانی که تحقیقات در مورد زیبایی محدود بود، بیشتر مردم برای شستن پوست خود به صابون معمولی اعتماد می کردند (از فکر کردن به خود می لرزیم).

با این حال، با پیشرفت‌هایی که در فضای مراقبت از پوست صورت گرفته است، محصولات زیادی در قفسه‌ها پر شده‌اند و انتخاب را گیج‌کننده کرده‌اند.

به دور از بسته‌های فانتزی امروزی، رایحه‌های درخشان و بافت‌های جذاب، در اینجا به سوال اساسی‌تر (که اکثر مردم نادیده می‌گیرند) می‌پردازیم.

تفاوت بین شستشوی صورت و پاک‌کننده صورت چیست؟

این گزینه های شستشوی صورت علاوه بر پاک کردن موثر آرایش، کثیفی و چربی اضافی، مزایای مرطوب کننده و تسکین دهنده با بافتی آرام بخش را ارائه می دهند.

بسته به محصول، لوسیون‌ها و پاک‌کننده‌های کرم صورت ممکن است کف ایجاد کنند.

و این فرمول‌ها همچنین می‌توانند نگرانی‌های خاص پوست مانند خشکی با افزودن اسید هیالورونیک یا آکنه با موادی مانند بنزوئیل پراکسید را هدف قرار دهند، که در فوم آکنه ما یافت می‌شود. پاک کننده کرم.

برای کسانی که پوست حساسی دارند، فرمول ملایم لوسیون مرطوب کننده صورت ما ممکن است مناسب ترین گزینه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.