مایع دستشویی صدفی اوه که سوزش عجیب دست سفیر روس را در برداشت

در اینجا باید صدها فروشگاه مایع دستشویی صدفی اوه برای فروش در بازار امروز موجود باشد که هر یک از آنها مزیت رقابتی خاصی دارند.

یک برند ممکن است ادعا کند که هر کسی که از محصول خود استفاده می کند بوی گل رز در بدن خود خواهد داشت، محصول دیگری ادعا می کند که بهترین صابون مایع است که شما را در تمام روز شاداب نگه می دارد.

ممکن است درست باشد، ممکن است اشتباه باشد، اما همه موافقند که این محصولات یکی از اختراعات بزرگ نژاد بشر است.

از آنجایی که در اوایل دهه 90 مردم می‌توانستند صابون را به روش مدرن تولید کنند، این کالا به یکی از پرمصرف‌ترین محصولات تبدیل شد. با تمام مزایایی که صابون مایع می تواند برای ما به ارمغان بیاورد، ممکن است از خود بپرسیم که چگونه درست می شود؟

آیا کنجکاو هستید که لیست مواد شیمیایی برای ساخت صابون مایع چیست؟ اگر چنین است، در اینجا لیستی از مواد شیمیایی برای ساخت صابون مایع آمده است:

این ترکیب با نماد یا فرمول Na5P3O10 که به طور گسترده با نام STTP شناخته می شود یکی از مواد شیمیایی است که باید در ساخت صابون مایع بشناسید و از آن استفاده کنید.

این ترکیب به عنوان عامل تمیزی و ضخامت استفاده می شود. این در پودر کریستال سفید در بازار موجود است و می توان آن را به راحتی در فروشگاه تجارت آنلاین خریداری کرد. همچنین ممکن است در مورد مواد شیمیایی مضر در صابون ضد باکتری مطالعه کنید

این ترکیب با نماد NaOH مانند صابون مایع به عنوان پاک کننده و غلیظ کننده استفاده می شود.

به شکل جامد در بازار آمده است. همچنین می توانید در مورد مواد شیمیایی رایج مورد استفاده در خانه مطالعه کنید

معمولاً به عنوان Natrosol Hydroxyethylcellulose شناخته می شود به عنوان تمیز کننده و عامل ضخامت استفاده می شود.

این ماده دارای فرم های پودری است و به راحتی در آب سرد یا گرم حل می شود تا محلول های کریستالی شفاف با ویسکوزیته های مختلف به دست آید.

به غیر از اینکه یک عامل در صابون مایع است، در چسب، سرامیک، ساختمان، چینی و بسیاری موارد دیگر نیز استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.