ناراحت کننده بودن صندلی های مدرسه برای دانش آموزان

وقتی صحبت از راحتی به میان می آید، ممکن است این مبل کرم قهوه ای سوال برای شما پیش بیاید که “چرا صندلی های مدرسه اینقدر ناراحت کننده هستند؟”

با دوجین تیپ بدنی و سن در یک اتاق، انتخاب تنها یک نوع صندلی یا میز دانشجویی می تواند چالش برانگیز باشد. در مطالعه ای به نام اهمیت ارگونومی در مدارس به این نتیجه رسیدیم که مبلمان کلاسی که به درستی طراحی شده اند، عاملی اساسی در رشد طبیعی همه توانایی های دانش آموزان است.

یافته های این مطالعه نشان داد که اکثریت طبع لوبیا چیتی بزرگی از دانش آموزانی که از مبلمان با اندازه نادرست استفاده می کنند، سطح کمردرد بیشتری دارند. علاوه بر این، کمردرد مستقیماً بر توانایی های آنها در کلاس تأثیر می گذارد.

مبلمان مدرسه قابل تنظیم به کلاس ها انعطاف پذیری می دهد تا مبلمان خود را برای رفع نیازهای دانش آموزان تغییر دهند.

مبل

علاوه بر این، مبلمان قابل تنظیم به مدارس این امکان را می دهد که یک مجموعه مبلمان را برای هر اندازه دانش آموزان خریداری کنند، بنابراین در دراز مدت در هزینه صرفه جویی می کنند.

انعطاف پذیری:
کلاس های درس پویاتر و جذاب تر می شوند. مبلمان باید سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف با سبک‌های یادگیری سازگار باشد. مجله Edtech اهمیت انطباق با تکنیک های یادگیری را برجسته می کند.

در حالی که اشاره می‌کند که معلمان دریافته‌اند که ایجاد یک کلاس درس آزادتر به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا از فضاهای خود به گونه‌ای استفاده کنند که مناسب آنها باشد. علاوه بر این، معلمان اظهار داشتند که این یک عامل حیاتی در برآوردن خواسته‌های روش‌های آموزشی در حال تکامل است.

مبلمان کلاس درس انعطاف پذیر تضمین می کند لباس مجلسی دخترانه جدید که کلاس ها سازگار هستند. علاوه بر این، دانش آموزان از تمام سطوح می توانند از یک اتاق استفاده کنند. کلید مبلمان کلاس درس انعطاف پذیر سبک وزن، قابل تنظیم و جمع شدن است.

 

 • منابع:
  1. ?How does school furniture affect learning
 • تبلیغات: 
  1. 10 اصل کلیدی در کسب موفقیت
  2. عروس هلندی که صاحبش را میلیاردر کرد
  3. راز زنده ماندن پیرمرد ۱۵۰ ساله برملا شد!!!
  4. با شاد بودن می توانید انتقام خود را از زندگی بگیرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.